%20
Yeni
Dijital Maymun Nigel Shadbolt

Dijital MaymunAkıllı makinelerle (barış içinde) nasıl yaşanır?

Nigel Shadbolt, Roger Hampson Salon Yayınları
Yayınevinin tüm kitapları %20 indirimli
Liste Fiyatı : 29,50TL
İndirimli Fiyat : 23,60TL
%20 indirimli
İndirimli Fiyat : 23,60 TL
Sepete Ekle
Dijital Maymun
Dijital Maymun Akıllı makinelerle (barış içinde) nasıl yaşanır?
Salon Yayınları
23.60
<p>Akıllı makineler hepimizi nasıl dönüştürüyor ve bu konuda ne yapmalıyız?</p> <p> </p> <p> </p> <p> </p> <p>Akıllı makineler devrimi hayatlarımızı ve toplumlarımızı yeniden şekillendiriyor. Bu kitapta Nigel Shadbolt (İngiltere'nin yapay zekâ konusunda önde gelen otoritelerinden biri) ve Roger Hampson korku, karmaşa ve yanlış anlaşılmalara son veriyor.  Kendi yarattığımız süper zeki robotların asi ordusu tarafından kenara itilmek üzereyiz. Homo sapiens olmadan önce aletler kullanıyorduk ve onları kontrol etmeye devam edeceğiz. Bu kontrolü -özel yaşamlarımızda, istihdamda, siyasette- nasıl kullanacağımız ve harika fırsatlardan en iyi şekilde nasıl yararlanacağımız, hepimizin gelecekteki refah seviyesini belirleyecektir.</p> <p> </p> <p> </p> <p> </p> <p>Aklı başında, bilgili ve oldukça insani nitelikleriyle Dijital Maymun bize eşsiz bir yaklaşım sunuyor. Bu kitabın yazarları yapay zekâya artırılmış bilgelik eklenmesi gerektiği görüşündedir.</p>
 • Açıklama
  • Akıllı makineler hepimizi nasıl dönüştürüyor ve bu konuda ne yapmalıyız?

    

    

    

   Akıllı makineler devrimi hayatlarımızı ve toplumlarımızı yeniden şekillendiriyor. Bu kitapta Nigel Shadbolt (İngiltere'nin yapay zekâ konusunda önde gelen otoritelerinden biri) ve Roger Hampson korku, karmaşa ve yanlış anlaşılmalara son veriyor.  Kendi yarattığımız süper zeki robotların asi ordusu tarafından kenara itilmek üzereyiz. Homo sapiens olmadan önce aletler kullanıyorduk ve onları kontrol etmeye devam edeceğiz. Bu kontrolü -özel yaşamlarımızda, istihdamda, siyasette- nasıl kullanacağımız ve harika fırsatlardan en iyi şekilde nasıl yararlanacağımız, hepimizin gelecekteki refah seviyesini belirleyecektir.

    

    

    

   Aklı başında, bilgili ve oldukça insani nitelikleriyle Dijital Maymun bize eşsiz bir yaklaşım sunuyor. Bu kitabın yazarları yapay zekâya artırılmış bilgelik eklenmesi gerektiği görüşündedir.

   Stok Kodu
   :
   9786057879585
   Boyut
   :
   135x210
   Sayfa Sayısı
   :
   368
   Çeviren
   :
   Mustafa Deniz Karakılıç
   Kapak Türü
   :
   Ciltsiz
   Kağıt Türü
   :
   Kitap kağıdı
   Dili
   :
   Türkçe
   Orijinal Adı
   :
   The Digital Ape: How to Live
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat